Projekty

- Witold Żuromski & Iwona Loranc w programie:
pt.,,Loranc Śpiewa Jakubczak'' - piosenki z repertuaru Ludmiły Jakubczak - tragicznie zmarłej znanej piosenkarki lat 50-tych i 60 i jej męża słynnego kompozytora Jerzego Abratowskiego z przebojami : ,,Gdy Mi Ciebie Zabraknie'' , Szeptem Do Mnie Mów'' , ,,Tylko raz'' , ,,Dwie Szklaneczki Wina'', ,,Żurawi Klucz'' , ,,Tango Zazdrości'' , ,,Powiedz Coś Miłego'' , ,,Wakacje z Deszczem'' w wirtozerskich gitarowych aranżacjach Witka oraz zmysłowej interpretacji Laureatki Festiwalu Piosenki Aktorskiej i Studenckiej - piosenkarki i aktorki - Iwony Loranc.

- Warsztaty Gitarowe ,,You Can Play''...

- Jazz/Rock - TRIO...

- Witek Akustycznie...

- Piosenki Spod Szczęsliwej Gwiazdy

- Witold Żuromski & Krzysztof Wałecki ...www.vintage.art.pl

- Witold Żuromski & Zespół ,,Swing Control'' ... www.swingcontrol.com.pl

- The Quest Music Group ... www.thequest.pl

- Iwona Loranc ... www.iwonaloranc.com.pl

- Frenhchman ... www.frenchman.com.pl

- Orkiestra Macieja Szymańskiego

Aktualności

Data dodania: 2021.01.10

Brak obrazu

Data dodania: 2021.01.10

Brak obrazu

Data dodania: 2021.01.10

Brak obrazu

Artysta Stąd 2016

Data dodania: 2016.05.08

Brak obrazu

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Luboń

Data dodania: 2014-09-29

Brak obrazu Kolejna edycja ogólnopolskiego festiwalu piosenki w Luboniu już wkrótce...na gitarze w zespole festiwalowym zagra oczywiście - Witek Żuromski.Zapraszamy do hali widowiskowo - sportowej w Luboniu 4 października...

Ostrowskie Centrum Kultury

Data dodania: 2014-03-11

Brak obrazu

WITEK W STUDIO

Data dodania: 2013-09-08

Brak obrazu We wrześniu i październiku 2013 Witek realizuje kilka nowych projektów studyjnych, m.in.: z Frenchmanem Projekt ,,Nalepa’’, czyli Tribute to Nalepa z utworami ojca polskiego bluesa w nowych aranżacjach oraz na zaproszenie pianisty Piotra Kałużnego dogrywa gitary na płycie Jana,,Izby’’Izbińskiego.

Warsztaty muzyczne

Data dodania: 2013-04-02

Brak obrazu Już w lipcu kolejna XVI edycja Letnich Warsztatów Muzycznych - Muzyczna Owczarnia 2013.Obok tak znamienitych muzyków m.in. jak Marek raduli, Wojtek Pilichowski,Grażyna Łobaszewska czy Jacek Królik po raz kolejny jako wykładowca gitary zaproszony został do nich Witek Żuromski. Witek będzie wykładał w klasie gitary w I turnusie w dniach 30..06 - 7.07.

Warsztaty

Data dodania: 2012-12-10

Brak obrazu Już w styczniu kolejna edycja zimowych warsztatów gitarowych z Witkiem. Warsztaty odbędą się w pięciu miejscowościach w 1 tygodniu ferii zimowych w Wielkopolsce…

Youtube

Data dodania: 2012-12-12

Już wkrótce kolejne filmy na Youtube nowe i archiwalne z udziałem Witka